Wyborcza.pl: „Jest termin posiedzenia, na którym Sąd Najwyższy zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu sędzi Morawiec”


Udostępnij

„Sąd Najwyższy wyznaczył termin posiedzenia, na którym rozpozna wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu sędzi Beacie Morawiec. Sędzią sprawozdawcą będzie Adam Tomczyński, który uzasadniał m.in. zawieszenie sędziego Pawła Juszczyszyna.” „Sąd Najwyższy wniosek Prokuratury Krajowej o uchylenie immunitetu sędzi Beacie Morawiec ma rozpatrzyć już 12 października. – Tempo, w jakim wyznaczono termin rozpatrzenia wniosku prokuratury, jest jak […]


„Sąd Najwyższy wyznaczył termin posiedzenia, na którym rozpozna wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu sędzi Beacie Morawiec. Sędzią sprawozdawcą będzie Adam Tomczyński, który uzasadniał m.in. zawieszenie sędziego Pawła Juszczyszyna.”

„Sąd Najwyższy wniosek Prokuratury Krajowej o uchylenie immunitetu sędzi Beacie Morawiec ma rozpatrzyć już 12 października. – Tempo, w jakim wyznaczono termin rozpatrzenia wniosku prokuratury, jest jak na sąd iście ekspresowe – mówi sędzia z Krakowa.”

Tekst pochodzi z portalu Wyborcza.pl

Pełna treść artykułu: Wyborcza.pl: „Jest termin posiedzenia, na którym Sąd Najwyższy zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu sędzi Morawiec”


23 września 2020