Nagroda dla niepokornego sędziego Pawła Juszczyszyna. Obywatele docenili go za twardą obronę sądów


Udostępnij

„Paweł Juszczyszyn dostał nagrodę od obywateli za szczególne zasługi dla praworządności, obronę wolnych sądów i za determinację w żądaniu list poparcia do nowej KRS.” „Sędzia Paweł Juszczyszyn nagrodę od obywateli dostał w głosowaniu zorganizowanym przez stowarzyszenie sędziów Iustitia, którego jest członkiem. Największe stowarzyszenie sędziów w Polsce, co roku wyróżnia sędziów – swoich członków, którzy mają zasługi […]


„Paweł Juszczyszyn dostał nagrodę od obywateli za szczególne zasługi dla praworządności, obronę wolnych sądów i za determinację w żądaniu list poparcia do nowej KRS.”

„Sędzia Paweł Juszczyszyn nagrodę od obywateli dostał w głosowaniu zorganizowanym przez stowarzyszenie sędziów Iustitia, którego jest członkiem. Największe stowarzyszenie sędziów w Polsce, co roku wyróżnia sędziów – swoich członków, którzy mają zasługi dla Iustitii, umacniają niezależność sądów, rozwijają demokrację, stoją na straży praw i wolności obywatelskich oraz pomagają rozwijać świadomość prawną społeczeństwa.”

Tekst pochodzi z portalu OKO.Press

Pełna treść artykułu: OKO.Press: „Nagroda dla niepokornego sędziego Pawła Juszczyszyna. Obywatele docenili go za twardą obronę sądów”


1 kwietnia 2020