4 kwietnia 2019

TVN24_Tuleya Kto miał się wystraszyć_zdjęcie

TVN24 „Tuleya: Kto miał się wystraszyć, to się wystraszył. Kto miał się ześwinić, to się ześwinił”


Udostępnij

„Wszystko zmierza w coraz gorszą stronę. W żadnym demokratycznym państwie sędziowie nie są ścigani za rozstrzygnięcia, które wydają – mówił w „Faktach po Faktach” w TVN24 sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie Igor Tuleya, mówiąc o postępowaniach dyscyplinarnych wobec sędziów. – Ta sytuacja trwa już cztery lata. Kto miał się wystraszyć, to się wystraszył. Kto miał […]


„Wszystko zmierza w coraz gorszą stronę. W żadnym demokratycznym państwie sędziowie nie są ścigani za rozstrzygnięcia, które wydają – mówił w „Faktach po Faktach” w TVN24 sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie Igor Tuleya, mówiąc o postępowaniach dyscyplinarnych wobec sędziów. – Ta sytuacja trwa już cztery lata. Kto miał się wystraszyć, to się wystraszył. Kto miał się ześwinić, to się ześwinił. Sędziowie, którzy zostali i uczciwie wykonują swoje zadania, nie ulegną presji – zaznaczył. (…)

Tuleya mówił, że „w postępowaniach dyscyplinarnych nie chodzi o to, żeby ścigać sędziów, którzy popadają w konflikt z prawem, tylko ściga się przede wszystkim tych, którzy mają odmienną wizję wymiaru sprawiedliwości”.”

Artykuł pochodzi z portalu TVN24

Pełna treść: TVN24 „Tuleya: Kto miał się wystraszyć, to się wystraszył. Kto miał się ześwinić, to się ześwinił”

Zobacz też: Archiwum Represji