24 sierpnia 2019

Onet.pl: „Komitet Obrony Sprawiedliwości: żądamy dymisji Zbigniewa Ziobry”


Udostępnij

„- Mamy do czynienia z systemowym, zaplanowanym działaniem aparatu państwa. To nie jest hejt, to jest coś znacznie poważniejszego – ocenili przedstawiciele Komitetu Obrony Sprawiedliwości, komentując doniesienia Onetu o aferze w Ministerstwie Sprawiedliwości. W czasie konferencji prasowej zażądali też dymisji szefa MS Zbigniewa Ziobry.” „Przedstawiciele Komitetu Obrony Sprawiedliwości odczytali też oświadczenie, w którym domagają się […]


„- Mamy do czynienia z systemowym, zaplanowanym działaniem aparatu państwa. To nie jest hejt, to jest coś znacznie poważniejszego – ocenili przedstawiciele Komitetu Obrony Sprawiedliwości, komentując doniesienia Onetu o aferze w Ministerstwie Sprawiedliwości. W czasie konferencji prasowej zażądali też dymisji szefa MS Zbigniewa Ziobry.”

„Przedstawiciele Komitetu Obrony Sprawiedliwości odczytali też oświadczenie, w którym domagają się „dymisji Zbigniewa Ziobry, a także rezygnacji członków KRS” oraz „przeprowadzenia przez organy państwa wnikliwych postępowań”.

– Mamy do czynienia z systemowym, zaplanowanym działaniem aparatu państwa. To nie jest hejt, to jest coś znacznie poważniejszego – ocenili aktywiści.”

Tekst pochodzi z portalu Onet.pl

Pełna treść artykułu: Onet.pl: „Komitet Obrony Sprawiedliwości: żądamy dymisji Zbigniewa Ziobry”