14 marca 2017

Znani prokuratorzy_Newsweek_zdjęcie

Newsweek „Znani prokuratorzy z dyscyplinarkami. Za medialne wypowiedzi”


Udostępnij

„Znany warszawski prokurator Krzysztof Parchimowicz musi się tłumaczyć przed rzecznikiem dyscyplinarnym za swoje wypowiedzi dla Onetu. Parchimowicz zasłynął też z krytyki ministra Zbigniewa Ziobry i kierownictwa resortu sprawiedliwości. Jest szefem stowarzyszenie prokuratorów Lex Super Omnia. W medialnych wypowiedziach prokurator Parchimowicz krytykował kierownictwo prokuratury za degradację dwóch prokuratorek z Poznania. Jego zdaniem z powodów politycznych. Wypowiedział […]


„Znany warszawski prokurator Krzysztof Parchimowicz musi się tłumaczyć przed rzecznikiem dyscyplinarnym za swoje wypowiedzi dla Onetu. Parchimowicz zasłynął też z krytyki ministra Zbigniewa Ziobry i kierownictwa resortu sprawiedliwości. Jest szefem stowarzyszenie prokuratorów Lex Super Omnia.

W medialnych wypowiedziach prokurator Parchimowicz krytykował kierownictwo prokuratury za degradację dwóch prokuratorek z Poznania. Jego zdaniem z powodów politycznych. Wypowiedział się też krytycznie o warunkach pracy jakie panują w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów: „zaduch ciasnota, brud” (…)”

Artykuł pochodzi z portalu Newsweek.pl

Pełna wersja artykułu: Newsweek „Znani prokuratorzy z dyscyplinarkami. Za medialne wypowiedzi”

Zobacz też:

Krzysztof Parchimowicz – Archiwum Represji